Argumentative Essay Topics Choose Essay Topics About The Tuskegee Airmen Tchaikovsky's Sixth Symphony Analysis Essay Teenage Abortion Argumentative Essay Concept Of Family Essay Write My Astronomy Essay

بدانید در باره ما

درباره ما

شرکت دانش بنیان نیک ژن اوژن در حوزه بیوتکنولوژی و تولید محصولات آن فعالیت می کند. کیت های تشخیص ملکولی هایتک ، محصولات مبتی بر مطالعات ژنومیکس و بیوسنسورهای آپتامری حوزه های عملیاتی شرکت برای تولید محصولاتی می باشد که به زودی وارد بازار منطقه ای و جهانی خواهد گردید.

ما در ده سال آینده

چشم انداز ما

چشم انداز پیش روی ما در ۱۰ سال آینده تبدیل شدن به بزرگترین شرکت بیوتکنولوژی آسیا است. در قدم نخست،  شرکت موفق به تولید کیت ملکولی تعیین جنسیت جنین  در خون مادر در هفته هفتم بارداری گشت که قادر است میزان بسیار کم از تارگت جنینی (در حد دو کپی نامبر) را در زمینه DNA مادری با دقت تشخیصی ۱۰۰ درصد مطلق و با راندمان ۱۰۰ درصد PCR  شناسایی کند.

چشم انداز

دیگر دست آورد های ما

این فناوری امکان تولید کیت های تشخیص زودهنگام انواع سرطان را میسر می سازد که محصولات مرتبط ، تولید و به آزمایشگاه ها عرضه خواهد گردید. شرکت دانش بنیان نیک ژن اوژن همچنین موفق به تولید کیت ژنوتایپینگ MTHFR  گردید که قادر است با رزولوشن بسیار خوبی پلی مورفیزم  MTHFR (c677T)و MTHFR (A1298C) را شناسایی کند. این موفقیت امکان تولید کیت هایی از این نوع را برای شناسایی ملکولی بیماری های ژنتیکی را برای شرکت میسر ساخت.

کیت تشخیص کووید ۱۹

کیت کوید ۱۹ با عنوان NicGOG COVID 19 One Step RT-PCR    تازه ترین محصول شرکت می باشد که با اخذ مجوز از سازمان تجهیزات پزشکی آماده ورود به بازار است. مطالعات صورت گرفته نشان می دهد که کیت حاضر از کیفیتی عالی برخوردار است و با بهترین برندهای بین المللی این محصول  قابل رقابت است و اگر شرایط تحریم نبود با اخذ مجوز CE  وارد بازار جهانی می شد.

کیت NICGOG-MTHFR- GENOTYPING

کیت ژنوتایپینگ  MTHFR برای MTHFR A1298C و MTHFR C677T که از کیفیت و رزولوشن بسیار عالی برخوردار است  توسط شرکت دانش بنیان نیک ژن اوژن تولید شد. تولید این کیت امکان شناسایی بیماری های ژنتیکی با تغییراتی در حد یک نوکلئوتید را با استفاده از این فناوری میسر می سازد. کیت حاضر به گونه ای است که ژنوتایپ هر فرد بر مبنای آنالیز منحنی ژنوتایپ و نیز Scatter plot به سهولت تعیین می گردد.

کیت NICGOG-PRENATAL GENDERTEST (کیت تشخیص جنسیت جنین در هفته ۷ بارداری از خون مادر )

کیت تولید شده قادر است به روش غیر تهاجمی و با اخذ ۲ سی سی خون وریدی از مادر، جنسیت جنین را در هفته های اول بارداری( ازهفته ۷) بر اساس روش پیشرفته Multiplex Real Time PCR (Taqman Based) تعیین کند.